środa, 8 maja 2013

Sztukobranie/Targi Młodej Sztuki vol III

SZTUKOBRANIE - Targi Młodej Sztuki

Impreza m.in. skierowana do studentów i absolwentów Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, oraz kierunków plastycznych różnych uczelni krakowskich. 

Młodych artystów reprezentujących różne style, szkoły i środowiska artystyczne z Krakowa. Impreza ma na celu promocję młodych twórców. Umożliwiająca im nawiązanie kontaktów z klientami, kolekcjonerami oraz galeriami, które z pewnością zaprocentują w przyszłości.

Targi dają możliwość bezpośredniego kontaktu z artystami oraz przyjrzenia się z bliska nowym trendom we współczesnej sztuce. Poszukiwacze młodych talentów, kolekcjonerzy, osoby, które lubią mieć w swoim domu oryginalne ozdoby. Każdy znajdzie tu coś interesującego dla siebie.
Na Targach Młodej Sztuki, będzie można zobaczyć a zarazem kupić bezpośrednio od artystów prace młodych twórców, począwszy od malarstwa oraz grafiki tradycyjnej, przez fotografię, rzeźbę, ceramikę, biżuterię oraz tkaninę artystyczną, na oryginalnych dodatkach kończąc.

To nie tylko promocja młodych, uzdolnionych artystów, ale również wyprowadzenie w przestrzeń miejską Krakowa Sztuki współczesnej. Tworząc targi pragniemy wzmocnić pozycję sztuki w świadomości odbiorców i na rynku sztuki. 

Dziękuję za tak liczne przybycie i uśmiechy przy oglądaniu prac, bezcenne!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz